Advertising
Silviu Mănăstire (PNL) despre creșterea pensiilor: „Premierul s-a exprimat clar pe chestiunea asta: 15% e pe lege”

Silviu Mănăstire (PNL) despre creșterea pensiilor: „Premierul s-a exprimat clar pe chestiunea asta: 15% e pe lege”
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 17 nov. 2022, 19:38
Silviu Mănăstire - secretar general adjunct al PNL a spus că pensiile românilor trebuie să fie majorate cu 15%
Citește și
- 08:35Daniel Udrescu: Inflația și independența justiției. O analiză a valorii reale a pensiilor magistraților
- 07:10Scandal în Educație! Profesorii ies din nou în stradă și amenință cu blocarea examenelor
- 22:13Infrastructură majoră pentru Capitală: Au fost semnate contractele pentru PUZ-urile Drumurilor Radiale 9 și 10
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News


























