Advertising
Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat

Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 29 mar. 2023, 09:30
Anca Alexandrescu a prezentat la Realitatea PLUS, dovezi potrivit cărora, la Boțești, în Argeș, austriecii de la OMV vor să facă un depozit de stocare a dioxidului de carbon, cel mai mare din Europa
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:15VIDEO Șase tineri reținuți la Brașov într-un dosar de extremism. Percheziții după promovarea simbolurilor naziste și legionare
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News






























