Advertising
Șoferii prinși drogați sau beți la volan vor rămâne zece ani fără permis. Anunțul făcut de Marcel Ciolacu

Șoferii prinși drogați sau beți la volan vor rămâne zece ani fără permis. Anunțul făcut de Marcel Ciolacu
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 3 sept. 2023, 10:10
Șoferii prinși sub influența alcoolului sau a drogurilor să nu mai aibă dreptul de a conduce timp de 10 ani, iar autovehiculul să fie confiscat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News


























