Moarte suspectă, în Buftea: posibil criminal în libertate

Moarte suspectă, în Buftea: posibil criminal în libertate
Victima nu avea urme de violenta pe corp, dar avea sange la gura si limba sectionata
O femeie a fost găsită fără suflare în curtea casei sale. Cel care a găsit-o este un vecin care a și sunat la 112. Realitatea PLUS a prezentat imagini, în exclusivitate, cu un bărbat care a fugit din curtea victimei înainte ca aceasta să moară.
Potrivit realitatea.net politia a fost alertata, duminica seara, prin numarul de urgenta 112, de un barbat din Buftea care a sesizat ca a vazut-o pe vecina sa cazuta in curte, iar inainte de asta a auzit-o pe femeie strigand "hotii".
Politistii ajunsi la fata locului au constatat ca femeia era decedata. Victima nu avea urme de violenta pe corp, dar avea sange la gura si limba sectionata.
Fiul victimei le-a declarat politistilor ca din casa nu lipsesc bunuri.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 08:21 - CNAB: Traficul aerian se desfășoară în condiții de iarnă, conform programului de zbor
- 08:15 - CNAIR: Nu mai sunt sectoare de drum închise sau restricționate din cauza condițiilor meteorologice
- 08:02 - Trafic de coșmar spre Vama Giurgiu. Coloana de vehicule de pe DN5 măsoară 14 kilometri
- 07:55 - Sistemul RO-Alert devine „mai prietenos”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News









_4f88515c25_a3b9209761.webp)

