Advertising
MINISTERUL SĂNĂTĂȚII: TOȚI PACIENȚII CRONICI, INCLUSIV CEI NEASIGURAȚI, BEEFICIAZĂ ÎN CONTINUARE DE TRATAMENTE PRIN PROGRAMELE NAȚIONALE DE SĂNĂTATE

MINISTERUL SĂNĂTĂȚII: TOȚI PACIENȚII CRONICI, INCLUSIV CEI NEASIGURAȚI, BEEFICIAZĂ ÎN CONTINUARE DE TRATAMENTE PRIN PROGRAMELE NAȚIONALE DE SĂNĂTATE
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 4 iul. 2025, 09:33
Instituția a subliniat că afirmațiile potrivit cărora doar pacienții oncologici ar mai beneficia de aceste programe sunt complet eronate și nu reflectă realitatea juridică
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 14:01Alertă la metroul din București. Ploșnițe descoperite în spațiile Metrorex, iar angajații avertizează asupra riscului pentru călători
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News

























