Advertising
Incendiu la Spitalul Bălăceanca. A fost activat Planul Roșu de intervenție

Pompieri
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 19 mar. 2026, 09:13
Un incendiu a izbucnit joi dimineață în podul Spitalului de Psihiatrie Bălăceanca, din județul Ilfov. Autoritățile au activat Planul Roșu de intervenție.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News


























