Advertising
Doi agenți de poliție sunt cercetați pentru luare de mită

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Ilfov Publicat: 11 mai 2026, 14:54
Doi agenți de poliție din cadrul Direcției Generale de Poliție a Municipiului București, Secția 19 Poliție, sunt cercetați într-un dosar penal pentru luare de mită.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News


























