Dezvăluiri explozive despre dosarul Petrom: Cine plătește pentru JAFUL național - Demersurile Dianei Șoșoacă

Dezvăluiri explozive despre dosarul Petrom: Cine plătește pentru JAFUL național - Demersurile Dianei Șoșoacă
Demersurile pentru desecretizarea contractului de privatizare a OMV Petrom continuă la Realitatea PLUS
Demersurile pentru desecretizarea contractului de privatizare a OMV Petrom continuă la Realitatea PLUS. Reprezentanții Ministerului Economiei au răspuns solicitărilor și au spus că nu au nicio legătură cu contractul de privatizare Petrom.
„Am primit aceleași răspunsuri. Răspunsul Avocatului Poporului cu privire la atacarea Legii 55/2004 ca fiind neconstituțională... Doamna Renate Weber menționează că nu are nicio obligație Avocatul Poporului să răspundă cetățenilor români care îi solicită să atace la Curtea Constituțională și că nu va face astfel de demersuri și că în accepțiunea dânsei legea întrunește toate prevederile constituționale prevăzute de lege”, a spus Diana Șoșoacă, duminică seara, în emisiunea Culisele Statului Paralel, la Realitatea PLUS.

Citește și:
- 11:04 - Paștele supraviețuirii: Masa de sărbătoare, un lux de neatins pentru mulți pensionari VIDEO
- 11:00 - Cum poți știi dacă ouăle sunt bune. Testul prin care îți dai seama dacă poți să le consumi
- 10:51 - Ministrul Justiţiei, despre numirile procurorilor-șefi: Nu am cunoştinţă despre niciun fel de blat, de nicio înţelegere politică
- 10:37 - Românii petrec Paștele la Televiziunea Poporului!
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News











