Bărbat de 43 de ani, accidentat de un ansamblu auto, în Corbeanca

Bărbat de 43 de ani, accidentat de un ansamblu auto, în Corbeanca
Un bărbat de 43 de ani, din Corbeanca, a ajuns la spital după ce a fost lovit de un ansamblu auto, format din autoturism și remorcă, pe o stradă din Corbeanca.
Un bărbat de 43 de ani, din Corbeanca, a ajuns la spital după ce a fost lovit de un ansamblu auto, format din autoturism și remorcă, pe o stradă din Corbeanca.
Pe 21 iulie a.c., la orele 16:05, un bărbat, de 45 de ani, a condus pe șoseaua Unirii, din com Corbeanca, un ansamblu auto, format din autoturism și remorcă, iar cand a ajuns în dreptul imobilului cu nr.277, ar fi surprins si accidentat un bărbat, de 43 de ani, care traversa drumul public. Din accident a rezultat rănirea pietonului, care a fost transportat la spitalul pentru investigații. Conducătorul auto a fost testat cu aparatul alcooltest, rezultatul fiind negativ, iar pentru pieton, aparatul alcooletest a indicat o concentrație de 0,12 mg/l alcool pur în aerul expirat. Cercetările sunt continuate de polițiștii din Buftea, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de vătămare corporală din culpă. Sursa: Realitatea de Ilfov
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:56 - Măsuri stricte de securitate la concertul rapperului din Belarus Max Korzh
- 16:53 - Ultramaratonistul Adrian Șovea, lovit de o mașină în timpul cursei caritabile de 2.800 km
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News













