Poliția Ilfov angajează personal la Biroul pentru Protecția Animalelor

Poliția Ilfov angajează personal la Biroul pentru Protecția Animalelor
Poliţia Ilfov anunţă că se organizează concursuri pentru angajarea din sursă externă pe cele cinci posturi disponibile în cadrul Biroului pentru Protecţia Animalelor astfel:
Poliţia Ilfov anunţă că se organizează concursuri pentru angajarea din sursă externă pe cele cinci posturi disponibile în cadrul Biroului pentru Protecţia Animalelor astfel:
-Două posturi vacante de ofițer de poliție (medic veterinar) în cadrul lnspectoratului de Poliție Județean Ilfov – Biroul pentru Protecția Animalelor , prin încadrare directă din sursă externă a persoanelor cu studii corespunzătoare cerinţelor postului şi care îndeplinesc condiţiile legale;
-Trei posturi vacante de agent de poliție în cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Ilfov – Biroul pentru Protecția Animalelor, prin încadrare directă din sursă externă a persoanelor cu studii corespunzătoare cerinţelor postului şi care îndeplinesc condiţiile legale, după cum urmează:
Toate informațiile privind organizarea și desfășurarea concursului se regăsesc în anunțul postat pe pagina de internet a Inspectoratului General al Poliției Române și a Inspectoratului de Poliție Județean Ilfov.
Sursa: Realitatea de Ilfov
Citește și:
- 21:38 - Ionuț Radu, reacție după accidentare: „Vom reveni mai puternici”. Nicio mențiune despre națională
- 20:51 - Scădere puternică pe piața petrolului: decizia lui Donald Trump calmează tensiunile din Orientul Mijlociu
- 20:04 - Serie alarmantă de accidente în București: un nou copil de 5 ani a căzut de la etaj, după cazul mortal din Sectorul 1
- 19:43 - Carburanții trag în sus prețurile la raft: pâinea, lactatele și mezelurile, în prag de scumpiri
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Ilfov și pe Google News











